Aktualności Solaris Galeria Katalog Linki Główna
             O nas    W grudniu 2004 roku Piotr "Low_Entry" Dobrowolski wpadł na pomysł, by stworzyć klub miłośników marki Solaris. Powstała wtedy pierwsza strona klubu.
Latem 2005 r. Marcin Gocko stworzył nowy design serwisu. W październiku Sebastian "ToXiC" założył forum, jednak okazało się, że dość często nie działało (darmowy serwer).
Pierwszego listopada odbyła się burza mózgów, w której uczestniczył Dominik "dkmg". Tenże osobnik zajął się stroną klubu i zaczął ją rozbudowywać. Do pomocy włączył się Leszek "ogorek14".

    Kupiliśmy miejsce na dobrym polskim serwerze (dziekujemy firmie KDR.pl za upust :). Przenieśliśmy tam nasz serwis i forum. Zdobyliśmy domenę www.solaris-club.com, tak byście mogli łatwo do nas trafić.

    Chcemy by strona była coraz ciekawsza. Pracujemy nad tym mocno i zachęcamy innych miłośników Solarisa do pomocy. Namiary na nas znajdziecie w dziale Kontakt.
Tym, którzy przekazali nam swoje materiały lub pomagali je opracować serdecznie dziękujemy!
Podziękowanie składamy także autorom elementów graficznych wykorzystywanych na stronie: J-31, mzk804 i Maciejowi Rudzkiemu.

    Oprócz tworzenia naszej strony uczestniczymy w spotkaniach fanów komunikacji miejskiej, robimy zdjęcia naszym ulubionym Urbino, Trollino i Vacanzom :). Mieliśmy też okazję przygladać się z bliska jak powstają Solarisy - polskie autobusy i trolejbusy znane w całej Europie.


Dotychczasowi fundatorzy serwera i domeny:

  • Dominik "dkmg"
  • Leszek "ogorek14"
  • Sebastian "ToXiC"
Jeśli chcesz nas wspomóc podajemy nr konta bankowego (BRE - mBank; przelewy z mBanku są bezpłatne):
45 1140 2004 0000 3502 4066 7560.


 

© Solaris Club