Aktualności Solaris Galeria Katalog Linki Główna
             Aktualności

Druga fotograficzna majówka z Solarisem

Źródło: Solaris B &C

Druga fotograficzna majówka z Solarisem

Szanowni Miłośnicy Komunikacji Miejskiej, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w drugiej specjalnej fotograficznej majówce Solarisa.
Tym razem chcielibyśmy spotkać się z Wami w Trójmieście. W sobotę 22 maja, w godzinach 12:00-18:00, po wyznaczonych ulicach Gdańska, Gdyni i Sopotu będą jeździły różne modele autobusów marki Solaris, w tym m.in. nowy międzymiastowy Solaris InterUrbino oraz premierowy Urbino 12 Hybrid z napędem amerykańskiej firmy Eaton.
W pierwszej edycji fotograficznej majówki Solarisa wzięło udział ponad 40 fotografów z całej Polski. Liczymy, że i tym razem impreza będzie cieszyła się Waszym zainteresowaniem i zechcecie do nas dołączyć. Relację z zeszłorocznej imprezy oraz wybrane zdjęcia można zobaczyć m.in. na naszej stronie http://www.solarisbus.pl oraz np. w serwisie poświęconym komunikacji miejskiej w Poznaniu http://kmpk.poznan.cba.pl czy też galerii TWB
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej nietypowej sesji fotograficznej. Tak jak w ubiegłym roku, przed rozpoczęciem zdjęć, wyznaczymy trasy, po których będą jeździły autobusy, a uczestnicy otrzymają specjalne mapy, identyfikatory oraz informacje dotyczące planu dnia.
Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału na adres mailowy busmania@solarisbus.pl bądź pod numerami telefonów 061 66 72 344 lub 061 66 72 660 do dnia 14 maja br.
Jednocześnie informujemy, że osoby niepełnoletnie, które chciałyby wziąć udział w naszej akcji, powinny posiadać zgodę rodziców lub opiekunów prawnych. W tym celu przygotowaliśmy specjalne oświadczenia, które udostępnimy zainteresowanym bezpośrednio na adres e-mail.
Do zobaczenia w Trójmieście!!