Aktualności Solaris Galeria Katalog Linki Główna
             Aktualności

Prezentacja trolejbusów w Tychach

Jak informuje serwis internetowy www.kmtychy.pl, w poniedziałek 6 listopada 2006 roku o godz. 13.00 przed Domem Towarowym "Baron" na ulicy Jana Pawła II w Tychach, odbędzie się prezentacja trolejbusów TLT Tychy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Autorzy powyższego serwisu obiecują obszerną relację z tego wydarzenia. Zapraszamy niedługo!

1000 zdjęcie w galerii

Dnia 29 października mieliśmy jubileusz dodania 1000 zdjęcia w galerii. Tym szczęśliwcem był kolega mzk804. Składam mu w imieniu klubu gratulacje z tej okazji ;-)

Aktualności

W okrągłą rocznicę od zaangażowania się mojej osoby w projekt Solaris Club oddaję Wam do użytku system niusowy. Jest on zarazem rozbudowany i prosty w obsłudze. Dla naszych Gości oznacza to, że strona ta będzie tętnić życiem, a niusy z uwagi na łatwość ich przygotowania będą pojawiać się tu w dużych ilościach (przynajmniej takie są założenia :)
Przy okazji poprawiliśmy design i menu, a stare wiadomości umieściliśmy w archiwum dostępnym w menu po prawej stronie. Zapraszam do odwiedzania Aktualności i do współpracy z Solaris Club.
Dominik "dkmg"

Strona :  1