Aktualności Solaris Galeria Katalog Linki Główna
             Aktualności

Solarisy w firmie Warbus

Dnia 29 września b.r. do zajezdni firmy Warbus dotarły 4 nowe Solarisy Urbino III 12. Autobusy są wyposażone w dwoje drzwi dwuskrzydłowych (układ 2-2-0, w Polsce Solarisy z takim układem drzwi zamówiła firma PKS Polbus Wrocław). Jeden z Solarisów miał swoją liniową inaugurację tego samego dnia ( na linii 111 Poznań-Przebędowo).


[ więcej.. ]

Solarisy w Bydgoszczy

Do firmy PKS Bydgoszcz wypożyczono dwa Solarisy Urbino III 12. Na co dzień autobusy te kursują na terenie Warszawy w firmie Mobilis Mościska (numery taborowe A119 i A120).


[ więcej.. ]

Nowe Solarisy dla Olsztyna

Jak informuje MPK Olsztyn:
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Olsztynie zawiadamia, że w ramach prowadzonego postępowania została złożona tylko jedna oferta i wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego na zakup i dostarczenie 10 szt. miejskich autobusów standardowych, niskopodłogowych wraz z zapewnieniem wyposażenia stanowiska serwisowego oraz przeprowadzeniem szkolenia pracowników obsługi technicznej i kierowców. wybrana została oferta firmy: Solaris Bus & Coach S.A.
Uzasadnienie wyboru: Jedna ważna oferta spełniająca wszystkie wymagania stawiane w SIWZ uzyskała 98,5 pkt. wg. określonych w SIWZ kryteriów oceny ofert.
Źródło: www.mpkolsztyn.pl


Solaris B&C na Targach TRANSEXPO Kielce 2007

W dniach 19-21 września w Kielcach odbyły się Międzynarodowe Targi Transportu Lokalnego i Zbiorowego TRANSEXPO.
Firma Solaris B&C zaprezentowała modele:
Urbino III 12 LE CNG (dla miasta Skelleftea w Szwecji),
Valletta 11 w wersji prawostronnej do ruchu lokalnego,
Urbino III 12 (dla firmy Mobilis Mościska),
Vacanza II 13 w wersji do poboru krwi (RCKiK Warszawa).


Strona :  1